Parking przy lotnisku – bezpieczny postój na czas wakacji

24 czerwca 2020

Po więcej szczegółów o Balice parking zajrzyj tu

Latanie staje się popularnym środkiem transportu, lubianym zarówno przez biznesmenów, jak i turystów. Zanim jednak usiądziemy w fotelu samolotu, by udać się w podróż musimy dostać się na lotnisko. Jeśli zdamy się na publiczne środki transportu, nasze problemy w tej kwestii znikną po dotarciu do lotniska. Wielu z nas jednak woli skorzystać z prywatnego samochodu, ale to rodzi pytanie: gdzie go postawić w trakcie naszego wyjazdu?

Twój samochód pod dobrą opieką – strzeżony parking przy lotnisku

Jasne, że najłatwiejszym rozwiązaniem jest poprosić kogoś znajomego lub członka rodziny o dowiezienie na lotnisko, a następnie o odbiór nas po powrocie. Nie każdy jednak ma możliwość zorganizować sobie taki transport, ponieważ mnóstwo wylotów odbywa się nocą lub w godzinach roboczych. Szczęśliwie obok wielu ruchliwych portów lotniczych, np. w podkrakowskich Balicach, powstały długoterminowe parkingi, gdzie za niewielką opłatą możemy zostawić auto na kilkanaście dni. Użytkowanie takich parkingów jest w pełni bezpieczne – naszej własności pilnuje wyszkolona ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a pozostawione tam auta są ubezpieczone na czas postoju.

Rezerwacja miejsca, pomoc techniczna, transfer na lotnisko – co zapewniają długoterminowe parkingi przy lotnisku w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach często oferują też inne udogodnienia. Przykładowo te mieszczące się w Balicach w pobliżu Krakowa oferują całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, dzięki czemu dostaniemy się do portu lotniczego w trzy minuty i to razem z walizkami. Obsługa parkingu zabierze nas z lotniska też po powrocie. Gdy w naszym samochodzie rozładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy skorzystać z kompresora, urządzeń rozruchowych lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych znajdą tam odpowiednią stację do ładowania. Na tego typu parkingach można też sprawdzić przed podróżą wagę bagażu podręcznego i zyskać pewność, że nie przekracza dozwolonych limitów.

Nasza lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]