Panoramy sferyczne wnętrza firmy – dodaj je do Facebooka

19 stycznia 2020

Na http://bit.ly/2G5HMZi odszukasz specjalistów, którzy wykonają dla Ciebie panoramy sferyczne

Zdjęcia 360 stopni to niezmiernie popularna i nowoczesna metoda prezentowania wnętrz lokali usługowych czy zakładów pracy. Głównie spotykamy je wędrując po wizytówkach Google Moja Firma oraz Google Street View, ale też napotykamy je na najsłynniejszym serwisie społecznościowym – na Facebooku. Pozwala on na dodanie na tablicy firmy takiej interaktywnej fotografii. Jak zatem możesz wykorzystać zdjęcia panoramiczne do popularyzacji Twojej firmy na Facebooku? Odpowiedzi prezentujemy poniżej.

Jak działają sferyczne zdjęcia panoramiczne?

Zdjęcia 360 stopni to panorama sferyczna, na które jesteśmy w stanie patrzeć pod wszystkimi kątami. Dowolne obracanie fotografii generuje doznanie realnego przebywania w oglądanym miejscu. Zdjęcia 360 stopni na Facebooku umożliwiają oglądanie budynku, lokalu bądź nieruchomości poprzez samodzielne wybieranie kierunku, w którym patrzymy. Zdjęcia tego rodzaju przygotowuje się z pomocą dedykowanych aparatów oraz aplikacji. Dla użytkowników jedyne co różni je od standardowych zdjęć cyfrowych to opcja wybrania myszką takiego zdjęcia, a potem poruszanie nim w dowolnym kierunku.

Panoramy sferyczne – promuj swój biznes

Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooka to doskonały sposób na reklamę własnej firmy lub biznesu. Panoramy 360 stopni dają szerokie możliwości przedstawienia wnętrza hostelu, biura albo lokalu gastronomicznego. Taka forma fotografii jest o wiele bardziej atrakcyjna i pomaga dokładnie poznać oglądane miejscem. Publikacja sferycznych zdjęć panoramicznych na Facebooku będzie mieć pozytywny wpływ na nasz wizerunek naszej firmy przez klienta i podniesie jego zaufanie w stosunku do usług przez nas oferowanych, co zaprocentuje dużo wyższym prawdopodobieństwem, iż z nich skorzysta.

Panoramy sferyczne warto użyć na Facebooku szczególnie jeśli prowadzimy działalność, która bazuje na odpowiednio wyposażonych wnętrzach (jak przykładowo hotel bądź sale konferencyjne), ale również jeśli pragniemy zademonstrować naszym klientom miejsce, w którym funkcjonujemy lub nakłonić potencjalnych pracowników, by odpowiedzieli na naszą ofertę rekrutacyjną.

Przygotowanie panoram 360 stopni zleć profesjonaliście!

Stworzenie panoramy sferycznej, chociaż teoretycznie jest możliwe do opracowania na własną rękę, jednak do celów reklamowych rekomenduje się wybrać doświadczonego fotografa, który zajmuje się na co dzień interaktywnymi fotografiami. Dlaczego to najlepsza opcja? Polecenie tego zadania profesjonalnemu fotografowi daje pewność przygotowania dobrych jakościowo fotografii, które ponadto będą bardziej interesujące dla odbiorcy. Sama usługa nie jest również kosztowna ani trudno dostępna. Na stronie Google Moja firma — Street View znajduje się wykaz fotografów polecanych przez Google do przygotowania panoram sferycznych. W katalogu tym wymienieni są wyłącznie Ci fotografowie, którzy sprostali konkretnym wymaganiom jakościowym Google oraz zamieścili określoną liczbę prawidłowych zdjęć 360 stopni.

Nasza lokalizacja:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]