Organizujesz ślub? Pomoże wedding planner

18 stycznia 2019

Nie posiadasz wiedzy w tym temacie? Skorzystaj z usług wedding plannera Kraków

Zawarcie małżeństwa to z pewnością najważniejsze wydarzenie dla wielu osób. Nic zatem dziwnego, iż organizując tę uroczystość staramy się uniknąć przykrych sytuacji oraz sprawić, aby ta okoliczność na lata była zapamiętana przez zaproszonych. Jak pewnie wielu z czytelników już się przekonało, organizacja ślubu to duży problem – należy zadbać między innymi o wynajem lokalu, zatrudnienie kapeli czy ozdobienie świątyni. Podczas stresujących czasem przygotowań łatwo niestety zapomnieć o niektórych sprawach, co może skutecznie zniweczyć nastrój tego wyjątkowego święta. To dlatego nowożeńcy coraz częściej stawiają na usługi, które świadczy wedding planner. Na czym więc one polegają?

Jakie usługi zapewni wedding planner

Najważniejszym atutem zatrudnienia wedding plannera okazuje się bez wątpienia wygoda oraz pewność – nie trzeba martwić zawieraniem współpracy z DJ-em, dostawcą ozdób, właścicielem sali czy fotografem. Usługi, jakie oferuje wedding planner to również najlepsze wyjście dla klientów, którzy nie znają tajników branży weselnej, więc nie umieją wybrać najlepszych fotografów oraz wodzirejów. Z kolei orientujący się w niej dokładnie wedding planner pomoże im znaleźć te oferty, które na pewno spełnią ich oczekiwania. Dzięki temu wesele z pewnością będzie niezapomnianym wydarzeniem i odbędzie się bez niespodzianek.

Ceny usług wedding plannera

Wbrew stereotypowym opiniom na pomoc wedding plannera powinny zdecydować się nie tylko małżeństwa z dużym budżetem. To przecież najlepsze rozwiązanie dla młodych par chcących zminimalizować wydatki związane ze ślubem, ponieważ doświadczony na rynku usług weselnych wedding planner może wybrać kilkakrotnie mniej kosztowne oferty. Tym bardziej, iż jego porady nie będą w ogóle kolosalnym wydatkiem. Ze względu na różny zakres usług jakie oferuje wedding planner, ich koszt będzie najczęściej ustalany osobno z poszczególną parą. Jednak w obliczu pozostałych kosztów wiążących się ze ślubem ten na pewno nie będzie ogromny.

Nasza lokalizacja:
What a Day! Organizacja ślubów, wesel i eventów
ul. Zdunów 19H/1
30-428 Kraków

Mob.: +48 608-597-153, +48 692-103-239
E-mail: [email protected]