Organizacja przyjęć – znajdź odpowiednią salę i usługę cateringu

10 września 2021

Oferta przyjęcia w plenerze w dobrej cenie. Sprawdź co dla Was stworzyliśmy.

Kiedy ktoś myśli o przygotowaniu dużej uroczystości rodzinnej, zwykle naszym błyskawicznym skojarzeniem jest ślub z weselem. Tymczasem huczne przyjęcia okolicznościowe, na które czasami przybywa grono krewnych z dalekiej i bliskiej rodziny, to też komunie, ceremonie chrztu czy „18-tki”. Gdy spis zaproszonych gości jest długi, przeważnie nie mamy możliwości zaplanować przyjęcia i przygotować poczęstunku dla uczestników we własnym zakresie. Wówczas musimy wynająć odpowiednią salę.

Na co zwrócić uwagę wybierając lokal na imprezę okolicznościowej?

Każdy rodzaj uroczystości wiąże się z różnymi potrzebami osób zaproszonych. W przypadku imprezy o typowo rozrywkowym charakterze, jak np. imieniny czy osiemnastka, , na której bawić się będą przede wszystkim osoby dorosłe, zaproszonym wypada udostępnić nie tylko miejsce, w którym zjedzą spokojnie posiłek, ale i pomieszczenie taneczne. Z drugiej strony zabawy, w których sporą grupę gości stanowią dzieci, jak chrzty bądź komunie, poleca się zorganizować w miejscu, które oprócz użyczenia sali wewnątrz budynku oferuje dodatkowo przestrzeń na zewnątrz. Dzięki daniu dzieciom możliwości zabawy w plenerze będziemy mieć gwarancję, iż nie znużą się za szybko przyjęciem i nie będą domagać się wcześniejszego powrotu do domu. Dania podawane zaproszonym także wypada dostosować do okazji. Organizując takie wydarzenie opłaca się więc skorzystać z pomocy firmy zajmującej się cateringiem, która zatroszczy się o smaczne potrawy, bufet z przekąskami oraz ciepłe i zimne napoje.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – imprezy okolicznościowe w dworskim stylu

Znalezienie sali na urządzenie zabawy okolicznościowej w Małopolsce, zwłaszcza w większym mieście, jest dość proste, aczkolwiek niewiele ofert może sprostać zabytkowemu Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w Balicach nieopodal Krakowa. Od dziesiątek lat w iście królewskim duchu urządzane są w nim chrzty, przyjęcia komunijne oraz – naturalnie – wesela, które każdy z uczestników będzie wspominał przez lata. W Pałacu Radziwiłłów można zająć jedną lub kilka sal, w których wygodnie można ugościć nawet do 130 osób. Natomiast jeżeli impreza zostanie urządzona w plenerze, to teren zielony przed Pałacem pomieści przeszło 300 gości. Co najistotniejsze, firma cateringowa obsługująca Pałac Radziwiłłów świadczy kompleksową obsługę imprezy okolicznościowej, od przyrządzenia posiłków, przez rozstawienie oraz dekorację stołów, aż po doświadczoną kadrę kucharzy i kelnerów.

Nasza lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]