Opieka nad grobami

1 grudnia 2018

Pragniesz poznać więcej informacji o opiece nad grobami Kraków? Skieruj się na http://tinyurl.com/hf5kvx3

Wygląd miejsc spoczynku naszych krewnych jest dowodem naszego szacunku. Nie zawsze jednak mamy chwilę, by się nimi zaopiekować – nawet, kiedy groby zlokalizowane są w tym samym miejscu, w którym mieszkamy. Prawdziwe trudności zaczynają się natomiast, jeśli naszych krewnych pożegnaliśmy w odległej miejscowości – w podobnych przypadkach na opiekę nad grobami na pewno nie znajdziemy czasu. Nie oznacza to jednak, że pomniki muszą pozostać zaniedbane – świetnym rozwiązaniem będzie wtedy płatna opieka nad grobami. Co nam daje taka usługa?

Opieka nad grobami coraz popularniejsza

Na podobną usługę decydują się nie tylko ludzie, którym brak wolnej chwili – wśród klientów specjalizujących się w tym przedsiębiorstw nietrudno znaleźć także emerytów, którzy na sprzątanie grobów swoich bliskich po prostu nie mogą sobie pozwolić. Firmy, których domeną jest opieka na grobami często proponują również pochodne usługi, takie jak montaż siedzeń lub pomoc w dopełnieniu wszystkich formalności lub poprawienia liter.

Ile kosztuje opieka nad grobami?

Stawki, które trzeba opłacić osobom czuwającym nad grobami naszych bliskich są naprawdę różne. Zależne są zwłaszcza od rodzaju pomocy – gdy decydujemy się na jedynie pojedyncze sprzątanie, zapłacimy od trzydziestu od czterdziestu zł. Jeśli natomiast chcemy, by przedsiębiorstwo sprzątało grób co cztery tygodnie, musimy liczyć się z wydatkiem około 400 złotych co dwanaście miesięcy. Pamiętajmy, iż stawki zależne są także od gabarytów grobów, zaś najbardziej kosztowne będzie czyszczenie familijnych grobowców.

Nasza lokalizacja:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]