Na rodzinną imprezę zamów catering okolicznościowy. Sprawdź, dlaczego warto?

16 listopada 2022

Dowiedz się więcej o cateringu okolicznościowym - zajrzyj tu.

Zbliża się ważne dla ciebie wydarzenie i pragniesz uczcić je wraz z rodziną i znajomymi. Niestety jest to znaczna grupa gości, których trzeba nie tylko mieć gdzie przyjąć, ale także podjąć ich pysznymi posiłkami i napojami. Możesz próbować przygotować je na własną rękę, lecz przy większej liczbie zaproszonych trudno jest tego dokonać w pojedynkę. Dodatkowo to twoja uroczystość i pragniesz się nią nacieszyć, a nie służyć za kelnera bądź siedzieć w kuchni. Z tej przyczyny przygotowanie posiłków na rodzinne eventy zalecamy powierzyć firmie zajmującej się cateringiem okolicznościowym.

Catering okolicznościowy – przyrządzanie dań zostaw profesjonalistom!

Kiedy wspomina się o cateringu większość osób myśli w pierwszej kolejności o cateringu weselnym bądź spotkaniach biznesowych. Jeszcze kilka lat wstecz punktem honoru każdego gospodarza była osobista organizacja ważnych imprez rodzinnych i dopiero przy naprawdę dużej liczbie gości rozpatrywał on opcję zamówienia zewnętrznej pomocy w tym obszarze. Działo się także tak dlatego, że przez wiele lat firmy cateringowe nie zapewniały obsługi niedużych rodzinnych zabaw, a w szeregu przypadków nawet tych dużych, o ile nie wiązało się to z wynajmem lokalu. Obecnie catering okolicznościowy może zamówić każdy – wobec tego czy zdecydujemy się wydzierżawić salę czy postanowimy zorganizować event w swoim ogrodzie bądź domu, firma cateringowa jest w stanie dowieźć nam w to miejsce apetyczne posiłki.

Catering okolicznościowy – pomoc w ustawieniu i dekoracji stołów

Catering okolicznościowy jest ofertą dostępną na dowolną rodzinną okazję (i nie tylko!). Zawodowi kucharze bez trudu przygotują jadłospis współgrające ze stylem imprezy, niezależnie od tego czy potrzebny ci catering na rocznicę ślubu, na chrzciny bądź na komunię. Usługa cateringu okolicznościowego to również obsługa półmetków, studniówek oraz komersów. Szukając firmy świadczącej tę usługę polecamy wybrać taką, która potrafi zaadaptować menu do wymagań i – przede wszystkim –możliwości finansowych osoby zamawiającej, jak również wszechstronnie obsłużyć wydarzenie, m.in. udostępniając profesjonalnych kelnerów czy pomagając w ułożeniu i dekoracji stolików.

Nasza lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]