Na czym polega profesjonalne sprzątanie strychów i piwnic?

21 czerwca 2018

W większości domów obecne są piwnica oraz strych. Zazwyczaj miejsca te pełnią rolę składzików na rozmaite starocie. Zazwyczaj to, czego nie potrzebujemy, wynosimy czy to do piwnicy, czy na strych. Co wtedy, gdy ta zaniedbana powierzchnia domu zacznie być nam potrzebna? W takiej sytuacji najrozsądniej jest postawić na pomoc świadczone przez profesjonalną firmę, która w swojej ofercie ma opróżnianie piwnic, a także strychów.

Opróżnianie piwnic i strychów – co sprzątnąć firma?

Opróżnianie piwnic oraz strychów to usługi, które cieszą się ogromną popularnością. Decydują się na nie osoby, które z rozmaitych przyczyn muszą posprzątać ogromną powierzchnię z zagracających ją rzeczy. Fachowa firma jest w stanie wywieźć zarówno z piwnicy, jak i ze strychu naprawdę wszystko. W grę wchodzą nie tylko drobne przedmioty takie, jak niepotrzebne słoiki, ale nawet meble lub popsuty telewizor. Utylizacja starych mebli, którą prowadzą firmy działające i w dużych i w małych miastach, to bardzo dobry wybór, jeżeli na strychu czy w piwnicy schowaliśmy nieużywane fotele, szafy, kanapy bądź meblościanki. Samodzielne ich uprzątnięcie jest niemałym wyzwaniem. Trzeba pamiętać, że nierzadko na terenie małych gmin, takich wielkogabarytowych przedmiotów można pozbyć się wyłącznie cztery razy w ciągu roku, ponieważ zakłady zajmujące się gospodarką odpadami nie prowadzą wywozu takich rzeczy częściej.

Opróżnianie piwnic i strychów – co jeszcze wykonują fachowe firmy?

Specjalistyczne firmy, które zajmują się sprzątaniem piwnic i strychów mogą nie tylko wynieść z tych miejsc zalegające w nich odpady i nieużywane przedmioty. W ofercie znajduje się również podstawienie odpowiedniego pojemnika na odpady. Po jego zapełnieniu firma wywozi niepotrzebne przedmioty, troszcząc się o ich prawidłową utylizację. Wszystko przebiega naprawdę sprawnie. Co więcej, nie trzeba też przez moment uczestniczyć w sprzątaniu! Pracownicy z ramienia firmy zatroszczą się o to, by podczas prac wszystko odbyło się prawidłowo.

Nasza lokalizacja:
MAX-GRUZ
Krakowska 37
30-698 Lusina

Mob.: +48 501 322 008
E-mail: [email protected]