Monitorowany parking przy lotnisku – udogodnienie dla turystów

23 lipca 2023

Tutaj znajdziesz więcej szczegółów o parking strzeżony lotnisko Balice.

Możliwość trafienia nawet w bardzo oddalone miejsca naszego globu, komfort i szybkość – to najważniejsze zalety lotów samolotem, które spowodowały, że tego typu transport zdobył ogromne uznanie. Wyjazd, którego częścią jest przelot, wiąże się jednakże z kilkoma uciążliwościami, z których największą jest z całą pewnością problem dostania się na lotnisko – a mnóstwo osób w tym celu musi przecież przejechać dziesiątki kilometrów. Tak sporą odległość najwygodniej jest pokonać swoim autem. Co jednak zrobić z nim w trakcie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu dojechać na lotnisko? Te i inne komplikacje połączone z przyjazdem do portu lotniczego własnym samochodem rozwikła znalezienie monitorowanego parkingu w sąsiedztwie lotniskaobsługującego międzynarodowe przeloty.

Parking przy lotnisku w Krakowie – zarezerwuj miejsce przez internet

Podróżujący z portu lotniczego w krakowskich Balicach mogą śmiało przygotować swój wyjazd tak, żeby do lotniska dotrzeć swoim autem. Na miejscu mogą pozostawić go na prywatnym parkingu w bliskiej odległości od samego lotniska. W tym czasie nie muszą na pewno zamartwiać się o swój samochód, ponieważ parking gwarantuje jego kompleksową ochronę. Bezpieczeństwa pojazdu pilnować będą ochroniarze, a dodatkową asekurację stanowi monitoring. Skorzystanie z usług parkingu ułatwia możliwość elektronicznej rezerwacji, dlatego nie musimy martwić się, że po dotarciu na parking nie będziemy mieli gdzie na zostawienie samochodu. Cały teren parkingu jest ponadto utwardzony, co jest niezmiernie przydatne podczas opadów śniegu lub deszczu.

Parking w Kraków-Balice – gwarancja pomocy zespołu

Jeśli zdecydujemy się na usługi świadczone przez parking strzeżony w okolicy lotnisku możemy spodziewać się także licznych udogodnień, dzięki którym podróż odbędzie się bez trudności. Najważniejszym z nich jest bez wątpienia sposobność skorzystania z transferu z parkingu do portu lotniczego, którego cena wliczona jest w koszt opłaty za parkowanie. Poza tym klienci mogą liczyć na wsparcie obsługi parkingu w wielu wypadkach, jak np. ujście powietrza w oponach bądź rozładowany akumulator.

Nasza lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]