Marzysz o wygodnym domu? Zleć projekt pracowni architektonicznej

8 stycznia 2020

Uzyskaj fachową poradę specjalistów z pracowni architektonicznej Kraków, kliknij w to miejsce

Biuro projektów oferuje rozległe spektrum usług – realizuje marzenia osób, które pragną osiedlić się w ergonomicznym i komfortowym domku jednorodzinnym, ale też adresuje swoją ofertę do firm oraz instytucji. Architekt może przygotować całościowy projekt budynku, a potem czynnie nadzorować rozwój prac, zaprojektować przebieg instalacji wewnątrz nieruchomości, zaplanować renowację domu albo wystąpić z propozycją aranżacji już istniejących rezydencji.

Jak pomoże Ci rzetelna pracownia architektoniczna?

Interesują Cię niespotykane, kreatywne projekty budowlane? Pragniesz, aby Twój dom wyróżniał się od innych budynków w Twojej miejscowości? Potrzebujesz przemyślanego projektu, który spowoduje, iż Twój dom będzie funkcjonalny, a przy tym przytulny? Zapraszamy do naszej pracowni architektonicznej! Pośród projektów budowlanych oferujemy zarówno te uwzględniające aktualne trendy architektoniczne, jak i plany inspirowane ponadczasową stylistyką.

Biuro projektów – co zaprojektowaliśmy

W naszym portfolio posiadamy zarówno projekty aranżacji mieszkań, domów jednorodzinnych, jak i wnętrz komercyjnych oraz budynków publicznych. Dotychczasowe realizacje to m.in. biura, zakłady opiekuńczo-lecznicze, obiekty rekreacyjne czy mieszkania na wynajem. Układ przestrzeni i styl projektu dostosowywany jest do specyfiki konkretnego obiektu oraz indywidualnych potrzeb zamawiającego. Nasze biuro architektoniczne może też zaplanować przestronne i funkcjonalne garderoby, które umożliwią optymalne zagospodarowanie przestrzeni w domu bądź mieszkaniu.

Nasza lokalizacja:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]