Gdzie wynająć pokoje w Gdyni – w hotelu czy w pensjonacie?

7 maja 2019

Gdynia to jedno z najszybciej rozwijających się miast Pomorza – z niedużej rybackiej wioski założonej w latach dwudziestych XX wieku w mgnieniu oka przeistoczyło się w wielką aglomerację, która przyciąga inwestorów oraz turystów. Chcesz przyjechać na wczasy do Trójmiasta? Sprawdź, co warto zobaczyć i gdzie wynająć pokoje w Gdyni.

Zabytki i pokoje gościnne w Gdyni

Skwer Kościuszki stanowi jeden z najpopularniejszych wśród turystów punktów w Gdyni. Podróżnych przyciągają m.in. zacumowane muzealne statki – żaglowiec „Dar Pomorza” i niszczyciel „ORP Błyskawica”, jak również Akwarium Gdyńskie, liczne restauracje, stragany i trasy spacerowe. W czasie urlopu w Gdyni należy także pojechać na Kamienną Górę, z której można podziwiać wspaniałą panoramę miasta. Niezapomnianych wrażeń dla rodzin z pociechami dostarczy natomiast infobox – nowoczesna budowla z miejscem zabaw oraz wieżą widokową. Chciałbyś wyskoczyć na parę dni do Gdyni? Żaden problem! Podsiada ona rozbudowaną bazę noclegową, która obejmuje sieci hotelowe, apartamenty i mieszkania do wynajęcia, prywatne pensjonaty, a także pokoje gościnne. Dlaczego warto zdecydować się na tę ostatnią propozycję?

Bed and breakfast w Gdyni – atuty

Pokoje gościnne zapewniają turystom prywatność i najwyższy komfort, a to wszystko w przystępnej cenie. Dobrze wyposażone pomieszczenia z odtwarzaczem DVD, prywatną łazienką z kabiną prysznicową, telewizorem, jak również czajnikiem, deską do prasowania oraz żelazkiem na specjalne życzenie, pozwolą odpocząć po dniu pełnym przeżyć. Oferta noclegów w wersji bed and breakfast odpowiada na potrzeby rodzin podróżujących z dziećmi, zapewniając zarazem domowe i pyszne posiłki w niewysokiej cenie.