Finger food catering – przekąski idealne na imprezy

19 października 2022

Przekąski cateringowe - tu znajdziesz korzystną ofertę.

Przygotowanie nawet sporego przyjęcia nie jest trudnością, gdy mamy mnóstwo czasu na zakupy potrzebnych napojów i produktów, jak również następnie samodzielne preparacja z nich apetycznych przysmaków dla zaproszonych uczestników uroczystości. Co prawda nie wszyscy mają taką swobodę, lecz nie oznacza to też, iż należy porzucić zamiar świętowania znaczącej rocznicy. W takiej sytuacji zalecamy zamówić usługę tzw.cateringu kanapkowego.

Catering kanapkowy – wygodne dania na “jeden gryz”

Finger food catering, a więc po prostu catering kanapkowy, to usługa skierowana z reguły do firm, ale korzystają z niej regularnie również osoby prywatne i rozmaite stowarzyszenia planujące prestiżowe bankiety. Polega ona na dostarczenie na imprezę potraw z gatunku finger food, a więc niedużych przekąsek, które da się zjeść stojąc i bez użycia widelca. Przy perfekcyjnym cateringu finger food nie trzeba używać talerza – to danie na “raz”. Finger food to z reguły kanapki, koreczki albo tartoletki warzywne i owocowe. Ta odmiana cateringu znakomicie zdaje egzamin na spotkaniach, gdzie zależy nam na kontakcie wszystkich osób. Pozwala on na prowadzenie nieskrępowanych konwersacji, a przy tym nie ogranicza interakcji tylko do gości usadzonych przy konkretnym stoliku.

Catering kanapkowy – świetna opcja dla eventów organizowanych w niedużych salach

Zlecenie przygotowania cateringu z przekąskami zewnętrznej firmie ma mnóstwo atutów, które docenią zarówno klienci biznesowi, jak i indywidualni. Po pierwsze, tym sposobem rozwiązuje się kwestia związany z rozmieszczeniem stolików i stresu z usadzaniem uczestników imprezy. Dania oraz schłodzone i gorące napoje leżą na wspólnym stole, do którego każdy podchodzi, kiedy chce. Jest to nadzwyczaj przydatne przede wszystkim w mniejszych wnętrzach, gdzie wykorzystanie właściwej liczby stolików byłoby trudne. Finger food catering od razu sprawia także, że impreza ma mniej oficjalny, bardziej wyluzowany klimat. Należy podkreślić, iż menu z poręcznych przekąsek jest zazwyczaj tańsze aniżeli szykowne obiady, a jednocześnie zapewnia więcej opcji dobrania ich do tendencji żywieniowych uczestników uroczystości. Co najważniejsze, catering finger food nie potrzebuje dostępu do sprzętu kuchennego, a to częstokroć bywało poważną komplikacją przy planowaniu wydarzeń w siedzibach firm.

Nasza lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]