Czyszczenie grobów

7 listopada 2018

Dalsze informacje o sprzątaniu grobów Kraków

Zapewne nikt z czytelników nie chciałby, aby nagrobki jego rodziny i przyjaciół były zaniedbane. Niestety jednak, nie zawsze mamy wolną chwilę na to, by się nimi zaopiekować, odwiedzając groby tylko przed związanymi z bliskimi rocznicami. Na szczęście jednak nie musimy wcale skazywać ich na niebyt – musimy tylko powierzyć ich wyczyszczenie specjalizującej się w tym osobie. Gdzie szukać podobnych usług? Co dzięki nim zyskamy i jak dużo na nie wydamy?

Gdzie szukać czyszczenia grobów?

Ogłoszenia firm oferujących czyszczenie grobów bez problemu znajdziemy w sieci – wystarczy wpisać właściwe frazy w Google. Poza tym, firmy tego typu zazwyczaj reklamują się także w otoczeniu cmentarzy – kiedy dobrze sprawdzimy słupy z anonsami, z pewnością natrafimy na dobrą dla nas osobę.

Na czym polega czyszczenie grobów?

Czyszczenie grobów to tylko jedna z niektórych usług proponowanych przez firmy opiekujące się nagrobkami naszych krewnych. Stawiając na wybór ich usług, możemy liczyć także na odnowę pomnika, zbudowanie siedzenia przy grobie, stawianie świeczek lub sadzenie kwiatów. Dostępne jest zamówienie pojedynczej usługi oraz skorzystanie z współpracy długoterminowej.

Ile wydamy na czyszczenie grobów?

Na pytanie o koszty opisywanych usług ciężko byłoby odpowiedzieć jednoznacznie, bo stawki nierzadko znacznie różnią się w wielu miejscowościach. W większości polskich miejscowości za czyszczenie grobów zapłacimy jednorazowo około 30 złotych. Dwunastomiesięczna współpraca abonamentowa kosztować będzie natomiast mniej więcej 400 zł za pojedynczy nagrobek.

Nasza lokalizacja:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]