Co warto wiedzieć o wynajmie sali na urodziny dziecka?

11 lipca 2020

Rocznica urodzin to jedna z niewielu okazji, które obchodzimy z nieprzerwaną radością przez całe życie. Nikt jednakże nie podchodzi do tematu przyjęcia urodzinowego z taką zachwytem jak maluchy – wszystkie następujące urodziny to dla dziecka ulubiony dzień w roku, na który czeka z podnieceniem.

Organizacja urodzin – w mieszkaniu czy w centrum zabaw?

Pierwszym pomysłem opiekunów jest zazwyczaj to, że urodziny da się wyprawić w domu. Łączy się to jednak z nieodzownością samodzielnego zapewnienia gier innych od tych, w jakich znajomi dziecka biorą udział w ciągu zwyczajnych odwiedzin, a także ugotowania poczęstunku dla kilkulatków oraz dorosłych gości. O ile organizacja urodzin, w których bierze udział czworo bądź pięciu małych dzieci nie będzie wywoływać kłopotów, to już przy dłuższej liście gości, w domu przeciętnej powierzchni może nie być wystarczająco miejsca, aby maluchy i ich rodzice spędzili te kilka godzin komfortowo. Wynajem sali na urodziny w takich sytuacjach może więc okazać się lepszym rozwiązaniem.

Urodziny dla dziecka – imprezy z motywami bajkowymi bądź księżniczek

Przyjęcie urodzinowe w sali zabaw na dużo atutów. Przede wszystkim nie ma potrzeby wcale przejmować się kwestiami organizacyjnymi – zaproszenia na imprezę oraz smakołyki dla dzieci wykona prowadzący salę, a dorośli będą mogli skorzystać z ciepłych napojów i ciastek oferowanych w kawiarni. Zależnie od wybranej oferty w urodzinach może brać udział nawet trzydziestu maluchów, dla których na pewno nie zabraknie przestrzeni, bowiem na czas trwania imprezy urodzinowego centrum zabawy jest całkowicie do dyspozycji najmłodszych gości. Dzieci spędzą też czas na grach opracowanych przez profesjonalnego animatora. Możliwa jest też organizacja tematycznego przyjęcia, np. z motywami księżniczek, straży pożarnej lub jednorożców.