Catering na imprezy – profesjonalni kelnerzy i kucharze

13 września 2021

Na https://lastrada.pl/catering-eventowy/ zlecisz catering na imprezy.

Okres wakacyjny obfituje w niesłychanie modne ostatnio pikniki firmowe czy imprezy w plenerze, ale w rzeczywistości każdego tygodnia w rozmaitych punktach w Polsce mają miejsce bankiety, sympozja bądź benefisy. Wszystkie te imprezy potrzebują stosownej oprawy, której obligatoryjnym elementem jest profesjonalnie przyszykowany i smaczny catering. Idealnym rozwiązaniem jest skorzystanie ze wsparcia podmiotu oferującego wszechstronną usługę cateringu imprezowego.

Catering na imprezy – istotna jest całość oprawy

Masz zarezerwowaną salę na imprezę albo zdecydowałeś się już na miejsce, gdzie zorganizujesz piknik? Super! Teraz powinieneś zatroszczyć się o to, żeby uczestnicy imprezy mieli dostęp do najlepszych napojów, przekąsek i ciepłych posiłków. Pamiętaj, że w czasie prestiżowych wydarzeń nie godzi się ustawić stołu z cateringiem gdzieś na uboczu sali i spodziewać się, iż uczestnicy obsłużą się na własną rękę. Ważna jest jakość oprawy – wygodne rozstawienie stołów, stylowe ozdoby, a także prawidłowe rozłożenie sztućców i zastawy. Goście wydarzenia zapewne będą również zadowoleni, jeśli posiłki będą podawać im kompetentni kelnerzy, a potrawy będą prezentować się na talerzu niczym w uznanych restauracjach.

Porady dotyczące menu i nie tylko – plusy profesjonalnego cateringu na imprezy

Plusem zamówienia oferty cateringu imprezowego jest bez wątpienia to, iż zatrudniony do pomocy zespół nie tylko przygotuje doskonałe posiłki, ale też gruntownie zatroszczy się o całą jego otoczkę. Potrawy i przekąski zostaną przywiezione w umówioną lokalizację, zespół firmy cateringowej rozłoży i nakryje stoły, a później doświadczeni kelnerzy obsłużą obecnych w trakcie imprezy. Na życzenie klienta, oraz jeśli pozwolą na to warunki wynajętej sali, szefowie kuchni mogą uatrakcyjnić wydarzenie demonstracją tzw. live cooking, co dla gości może być jedyną w swoim rodzaju sposobnością, by obserwować na żywo jak pracują profesjonalni kucharze. Trzeba wybrać firmę cateringową, która funkcjonuje w branży od wielu lat i która zdobyła doświadczenie w przygotowaniu i obsłudze różnego rodzaju wydarzeń, zarówno tych kameralnych, jak i takich na kilkuset uczestników. W trakcie ustalania niuansów zlecenia podpowie ona, jakie dania, przekąski i napoje perfekcyjnie sprawdzą się w danym przypadku, a w razie potrzeby dowiezie własne zaplecze gastronomiczne na miejsce wydarzenia.

Nasza lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]