Biznesowa podróż do Krakowa? Wybierz Kraków Airport Taxi

7 września 2018

Na najważniejszych portach lotniczych znalezienie taksówki może stać się dużym problemem. Jeśli jeszcze zwiedzający czy tutejsi z konkretnego miasta na pewno się z tym uporają, to biznesmeni będą mieć duże kłopoty – ich wizyta w tym mieście jest często bowiem zaplanowana z ogromną dokładnością. Dobrze więc wcześniej pomyśleć o przewozie po mieście. Firmy oferujące podobne usługi funkcjonują w wielu miastach z dużymi lotniskami – na przykład w stolicy, Katowicach oraz w Krakowie. Należy przy tym dodać, iż te przedsiębiorstwa wyróżniają się nie tylko możliwością zlecenia transportu na wybraną godzinę – posiadają poza tym mnóstwo innych zalet. Dlaczego zatem warto wybrać usługę Kraków Airport Taxi?

Czemu warto skorzystać z Kraków Airport Taxi?

Atutem usługi Kraków Airport Taxi jest również klasa samochodów – firma ją proponująca wykorzystuje jedne najbardziej luksusowych wersji Mercedesa i pozostałych wiodących producentów samochodów. Ogromne znaczenie ma także to, iż wybierając tę opcję transportu nie trzeba jechać z obcymi ludźmi – samochód podstawiony jest jedynie dla nas oraz kontrahenta biznesowego. Dobrze nadmienić też o tym, że klienci Kraków Airport Taxi mają możliwość jeździć nie tylko po Krakowie – możliwe jest wszak zarezerwowanie podróży do innego miasta w regionie lub poza nim.

Ile zapłacimy za Kraków Airport Taxi?

Podróże do popularnych Business Parków i siedzib koncernów, rozmieszczonych na terenie stolicy Małopolski, klientów Kraków Airport Taxi nie będą wynosić więcej niż 100 PLN. Na trochę większe ceny musimy być gotowi, jeśli zamierzamy zarezerwować kurs do innego miasta położonego w regionie. Przykładowo, trasa do Wieliczki do wydatek od osiemdziesięciu do stu dwudziestu PLN – zależnie od tego, ilu pasażerów będzie wiezionych jednym kursem. Z kolei na biznesowy wyjazd wygodnym samochodem do Oświęcimia czy Katowic wydamy około trzystu zł. Korzystanie z usługi Kraków Airport Taxi zagwarantuje wygodne warunki na czas wyjazdu służbowego, które zadowolą najbardziej wybrednych.