Z czego wykonana jest dennica nierdzewna?

18 marca 2022

Jeśli potrzebujesz dennicy nierdzewnej, skieruj się tu.

Stal nierdzewna to składnik, który wykorzystuje się w rozmaitych sektorach. Wytwarzane są z niej elementy używane w czasie prac remontowych, przedmioty do domu, znajduje również zastosowanie w różnych przedsiębiorstwach. Jednym z takich komponentów jest dennica nierdzewna. Do czego służy i z jakich rodzajów metalu jest produkowana?

Dennica nierdzewna – stal rodzaju S235JRG2, OOH17N13M2TCU lub P355GH

Dennica nierdzewna jest elementem bardzo często używanym w zakładach produkcyjnych. Wchodzi w skład zbiorników niskociśnieniowych oraz innych kontenerów nieruchomych lub przeznaczonych do przewozu substancji. Istnieją różne typy dennic nierdzewnych, m.in. specjalne, kwasoodporne lub stożkowe. Są one wykonane z odpornego na oddziaływanie korozji tworzywa – stali nierdzewnej typu OH18N9T, 2H17N2 lub S235JRG2, co powoduje, że są wyjątkowo solidne. Dennice nierdzewne zabezpieczone są profesjonalną powłoką nierdzewną, a ich brzegi są bardzo często fazowane. Elementy te muszą także spełniać wymogi techniczne, np. PN-75/M-3541 czy DIN 28011.

Dennica nierdzewna – różne wymiary części

Na rynku możemy spotkać różne wymiary dennic nierdzewnych, od 600 do 2000 mm średnicy. Gdzie najlepiej zaopatrywać się w takie elementy? Internetowe witryny zakupowe oferują ogromny wybór. Dostępne tam dennice nierdzewne świetnie się sprawdzą. A może interesuje Cię nietypowy profil? W sklepie online z pewnością nabędziesz właściwy typ dennicy nierdzewnej. Warto korzystać z takich rozwiązań, ponieważ są one niezwykle wygodne. Sklepy online zapewniają ogromny wybór i niższe ceny.

Nasza lokalizacja:
FHU Bartłomiej Tram
Poręba Wielka 12
34-735 Niedźwiedź

Mob.: 504 280 691
E-mail: [email protected]