Wynajem szalunków – dobre strony

17 listopada 2019

Oferta wynajmu szalunków Kraków w najlepszej cenie. Przekonaj się co dla Was mamy.

Szalowanie to jedna z najchętniej wykorzystywanych na budowach technologii. Na czym polega? Szalunek to pewnego rodzaju forma, w którą wylewany jest cement – najczęściej przy wznoszeniu fundamentów. Szalunki bardzo często robione są ze sklejki, jednak spotyka się też konstrukcje zrobione ze stali, a czasem również plastiku. Pozostałymi potrzebnymi elementami szalunków są dźwigary oraz podpory, które umożliwiają osiągnięcie odpowiednich efektów. Niestety ze względu na duże koszty nie wszystkie ekipy remontowe mają swoje szalunki. Jeśli okażą się potrzebne, mają szansę wszak po prostu je wynająć – tym bardziej, iż wynajem szalunków to dziś naprawdę popularna usługa.

Wynajem szalunków – dla jakich firm?

Kupno swoich szalunków okaże się trafionym pomysłem dla przedsiębiorstw często otrzymujących zlecenia na wykonanie fundamentów, gdyż jak przed chwilą nadmieniliśmy, będą one w tym celu absolutnie potrzebne. Jeżeli z kolei wykonywanie fundamentów nie jest główną usługą naszej ekipy, warto rozważyć zalety, które daje nam wynajem szalunków. Dlaczego dobrze go wybrać? Przede wszystkim z powodów finansowych – wynajęcie szalunków parę razy do roku będzie bardziej korzystne niż ich kupno. Dobrze nadmienić także o funkcjonalności, gdyż przechowywanie sporadycznie używanych szalunków może powodować duże koszty.

Wynajem szalunków – jak wybrać?

Kiedy zdecydujemy się na wynajem szalunków, warto dobrze zastanowić się nad tym, która firma nam je zapewni. Jak ją znaleźć? Warto wybrać ofertę ekipy specjalizującej się w dostawach sklejki dla firm budowlanych – w ten sposób zyskamy pewność, że szalunki będą wytrzymałe i praktyczne. Naprawdę istotna będzie również obsługa kontrahenta – w sytuacji, gdy coraz bliższy jest czas startu robót nie możemy zaakceptować spóźnienia. W razie wątpliwości warto zaś wejść do internetu i sprawdzić, co o usługach konkretnego przedsiębiorstwa piszą wcześniejsi klienci.

Nasza lokalizacja:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]