Szukasz nowoczesnych pokryć dachowych? Sprawdź ofertę Regamet!

25 lutego 2024

Jesteś zainteresowany ofertą producenta pokryć dachowych? Zajrzyj na regamet.pl, aby zdobyć więcej informacji.

Stosowane przez dziesięciolecia standardowe dachówki betonowe i ceramiczne ponownie wypierane są z rynku przez pokrycia dachowe wyprodukowane z blachy. Liczne atuty tych ostatnich przyczyniły się do tego, iż są one świetnym wyborem nie tylko dla odbiorcy indywidualnego, ale także dla deweloperów.

Nowoczesne blachodachówki – czy warto na nie postawić?

Blachodachówki wygrywają na rynku produktów budowlanych z kilku względów. Przede wszystkim ważą znacznie mniej niż ceramiczne dachówki, co nakłada mniejszy ciężar na strukturę dachu, ale również ułatwia transport i rozładunek tych elementów. Struktura profilu pokryć dachowych z blachy powoduje, że ich założenie jest nie tylko nieskomplikowane, ale i trwa krócej w porównaniu do układania dachówek ceramicznych, które są nieduże, przez co ich precyzyjne rozłożenie zabiera przeważnie znacznie więcej godzin. Kolejną znaczącym atutem pokryć dachowych z blachy jest swoboda dopasowania ich do praktycznie każdej, również dość skomplikowanej, konstrukcji dachu, bo blachodachówkę można bez trudu przyciąć na wymiar. Takie pokrycia dachowe świetnie się prezentują zarówno w minimalistycznym budownictwie, jak i doskonale komponuje się ze starszymi budynkami, zwłaszcza, iż bardzo przypomina na pierwszy rzut oka dachówki ceramiczne. Nowoczesne pokrycia dachowe z blachy cechują się także większą szczelnością. Dodatkowo łatwo je doczyścić. Na dobrą sprawę wystarczy do tego dość miękka szczoteczka i spłukanie wodą, natomiast w przypadku mocnych zabrudzeń przyda się preparat do mycia pokryć powlekanych.

Regamet – ogromny wybór blachodachówek i blach trapezowych

Aby kupić nowoczesne blachodachówki wysokiej klasy nie musisz szukać daleko. Na rodzimym rynku od trzydziestu lat działa marka REGAMET, w ofercie której znajduje się bogaty asortyment paneli dachowych, blach trapezowych oraz blachodachówek. Wyroby te można kupić w stacjonarnych sklepach tej firmy, rozsianych w obrębie 4 województw południowo-wschodniej Polski: lubelskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego oraz małopolskiego. REGAMET w szczególności pochwalić się panele oraz blachodachówki z powłoką PRO (Exelent i Purtext Strong 300), charakteryzujące się podwyższoną odpornością na uszkodzenia mechaniczne, powstawanie porysowań, a także korozję. Firma Regamet dba o kompleksową obsługę klienta, z tej przyczyny oprócz swoich produktów dostarcza także akcesoria dachowe (m.in. okna dachowe czy systemy rynnowe) oraz dachówki betonowe i ceramiczne innych znanych producentów.

Nasza lokalizacja:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08