Szczelne okna energooszczędne

9 września 2020

Tutaj znajdziesz okna energooszczędne

Wytrzymałe okna energooszczędne to podstawa, o której warto pamiętać przy termomodernizacji lokalu jednorodzinnego. Najbardziej sprawdzają się okna drewniane, które na rynku odnajdziemy w różnych opcjach. Jak są zaprojektowane i co zapewniają?

Okna energooszczędne – postaw na komfort termiczny

Drewniane okna skonstruowane są z ekologicznych komponentów – m. in. dębu i modrzewia. Cechują się znakomitymi atrybutami, dzięki czemu dotrzymują kroku oknom z plastiku. Pamiętajmy, żeby zwrócić baczną uwagę na szczelność stolarki okiennej, zwłaszcza, jeśli remontujemy budynek przed sezonem zimowym. Daje to nie tylko brak strat ciepła, ale również oszczędność pieniędzy. Wskaźnik izolacji termicznej musi być odpowiedni (tj. poniżej 0,8 W/m2), bo tylko w takim przypadku w lokalu osiągniemy komfortowe warunki. Rezultat ogrzewania zostaje w pomieszczeniach, a przez nieszczelności nie przedostaje się mróz .

Okna energooszczędne – uniknij dokuczliwych dźwięków z zewnątrz

Kupując nowe okna energooszczędne zwróćmy też uwagę na następny zasadniczy detal – stopień wygłuszania hałasu. Wybierzmy zespolone okna drewniane, jeśli chcemy cieszyć się wyjątkową ciszą w budynku. Niezwykle istotne są także profesjonalne systemy uszczelniające – uniemożliwiają przenikanie zimna i hałasów. Warto więc zakupić drewniane okna energooszczędne, ponieważ innowacyjna technologia gwarantuje wyciszenie kłopotliwego pogłosu i oszczędność opału.

Nasza lokalizacja:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]