Nowatorskie projekty domów drewnianych

6 lipca 2020

Domy drewniane projekt. Zdobądź więcej wiadomości

Polacy coraz częściej wybierają drewniane domy. Innowacyjna konstrukcja powoduje, że takie nieruchomości nie tylko wyglądają bardzo stylowo, ale są także komfortowe. Czy w domach z bali można mieszkać przez cały rok? Gdzie znaleźć fachowca, który pomoże nam spełnić marzenie o posiadaniu ekologicznego domu?

Projekty domów drewnianych – innowacyjna budowa

Całoroczne domy drewniane zaczynają coraz częściej być widoczne w polskim krajobrazie. Ogromna ilość zalet sprawia, że Polacy wykazują zainteresowanie ekologicznymi rozwiązaniami. Pierwsza sprawa – są one bardziej ekonomiczne niż murowane domki jednorodzinne. Konstrukcja jest lżejsza, a to oznacza tańszą inwestycję. Całoroczne domy drewniane szybciej się buduje, ponieważ są wykonane z prefabrykatów. Nie musimy martwić się o roboty związane z tynkowaniem. Projektanci przekonują, że budowa odbywa się w ciągu kilku miesięcy, dlatego konstrukcje drewniane są wybierane coraz częściej. Łączą one w sobie zupełnie odmienne elementy. Domy drewniane całoroczne zniewalają szlachetnym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo góralskie domki. Jednak dzięki nowatorskim elementom zapewniają funkcjonalność identyczną jak domy wykonane z cegły.

Projekty domów drewnianych – surowiec naturalny

Domy drewniane całoroczne to nieruchomości zrobione z surowca naturalnego, dzięki czemu są energooszczędne. Dzięki wykorzystaniu bali osoby chorujące na uczulenia czują się po prostu lepiej. Całoroczne domy drewniane charakteryzują się znakomitymi właściwościami termicznymi, nie musimy wykonywać generującej duże koszty termomodernizacji. Ważnym walorem są cienkie ściany, co zapewnia dużą przestrzeń w domu. Domy drewniane można budować również poza sezonem, bo całość robót realizowana jest na sucho. Decydując się na inwestycję w nowoczesne domy drewniane zwróćmy uwagę na to, żeby zlecić całość prac doświadczonym specjalistom.

Nasza lokalizacja:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]