Funkcjonalne i eleganckie designerskie meble marki Noti

1 maja 2021

Na tej stronie zapoznasz się z ofertą producenta mebli Poznań.

Aranżując wnętrza, czy to po renowacji mieszkania czy w nowym domu, dążymy do tego, żeby zorganizować jego powierzchnię funkcjonalnie oraz nowocześnie. Jednocześnie chcemy, żeby wnętrza manifestowały naszą osobowość, a to niekiedy nie jest możliwe, gdy urządzamy się wykorzystując meble wytwarzane w dużych ilościach przez znanych producentów. Lecz świat sprzętów domowych jest znacznie szerszy niż sobie to wyobrażamy. Polska również może się pochwalić gustownymi, designerskimi kolekcjami mebli, produkowanymi m.in. przez markę Noti z Poznania.

Wyjątkowe meble Noti – trwałe i eleganckie

Noti to wytwórca mebli, działający na polskim rynku już od 2005 r. i od początku koncentruje się na tym, by opracowane przez niego sprzęty były komfortowe, proste, a jednocześnie szykowne i, co istotne, żeby wyróżniała je trwałość. Marka kooperuje z uznanymi designerami, kreującymi swoje projekty z entuzjazmem, starając się, aby w pełni spełniały one potrzeby użytkownika. Charakterystyczną cechą mebli marki Noti jest to, iż świetnie pasują zarówno do przestrzeni firmowych oraz biurowych, jak i mieszkalnych. Designerskie meble Noti wykonywane są ręcznie z najlepszych materiałów, przy czym proces ten prowadzony jest z zachowaniem troski o ekologię, między innymi poprzez stosowanie technologii ograniczających skalę wykorzystania energii.

Kolekcje Noti – aranżując pomieszczenie użyj konfiguratora

Noti oferuje sprzęty, będące interesującą interpretacją postrzegania klasycznych mebli, czego przykładem mogą służyć sofy z linii Bouli albo siedziska z linii Stone czy Comfee. Na stronie Noti znajduje się konfigurator, w którym można przejrzeć wszystkie warianty mebli z interesującej użytkownika kolekcji i wyselekcjonować te pasujące do koncepcji aranżacji danego pomieszczenia. Wyjątkowe meble tego producenta można obejrzeć w Galerii NOTI we Wrocławiu i w Poznaniu, jak również w showroomie NOTI STUDIO w Warszawie. Poza tym kolekcje Noti oferowane są w partnerskich salonach meblowych zlokalizowanych w całej Polsce, między innymi w Katowicach, w Łodzi czy w Lublinie.

Zdjęcie dzięki uprzejmości noti.pl

Nasza lokalizacja:
Noti
NOTI Sp. z o.o.
ul. Sowia 19
62-080 Tarnowo Podgórne

Tel.: +48 61 89 66 480
E-mail: [email protected]