Białka Tatrzańska – raj dla narciarzy i nie tylko

25 września 2021

Poznaj dalsze szczegóły o apartamentach w Białce Tatrzańskiej.

Mnóstwo urlopowiczów wypatruje pod koniec roku ofert wczasów w ciepłych krajach lub poszukuje miejsc w modnych zagranicznych kurortach, by poszaleć na nartach. Jednak polskie góry nadal mają wiele do zaoferowania, m.in. relaks w Białce Tatrzańskiej, która obok takich słynnych miejscowości jak Czarna Góra oraz Duszniki Zdrój, jest jedną z najlepszych atrakcji na Podhalu.

Podhalańska Białka Tatrzańska – miejscowość dla sympatyków narciarstwa i nie tylko

Białka Tatrzańska to niebo dla narciarzy, którzy odkryją tutaj aż 3 ośrodki narciarskie (Kaniówkę, Kotelnicę i Banię) oraz ponad 20 tras do wyboru. Stopień trudności tych tras jest odpowiedni dla średnio zaawansowanych oraz początkujących miłośników narciarstwa, zatem Białka Tatrzańska jest doskonałym miejscem na wczasy dla rodziców z dziećmi i dla tych, którzy dopiero co zaczynają swoją przygodę z nartami. Kolejną zaletą zimowego szaleństwa w tej miejscowości jest swoboda skorzystania z wielu kolejek krzesełkowych, które uproszczą dotarcie do wybranej trasy narciarskiej.

Jednakże Białka nie jest tylko miejscowością dla pasjonatów nart – znajdzie się tu wiele innych całorocznych atrakcji, które wypada zobaczyć. Kultowym miejscem w Białce Tatrzańskiej są atrakcyjne termy i aquapark, lubiany szczególnie przez najmłodszych wczasowiczów. Dzieciom spodoba się również park linowy i domek “do góry nogami”. Osoby wolące spędzać urlop w ciągłym ruchu niewątpliwie ucieszy możliwość przechadzek po pobliskich marszrutach turystycznych, a także jazdy na quadach. Poza narciarzami, do Białki Tatrzańskiej tłumnie zjeżdżają też cykliści, ponieważ w promieniu kilku kilometrów od tej miejscowości wyznaczono sporo zjawiskowych szlaków rowerowych. Ponadto, jak to z reguły bywa na obszarach turystycznych, dystans od okolicznych interesujących miast nie jest znaczny, dlatego łatwo można zorganizować jednodniowe wypady z Białki, żeby zwiedzić ciekawe kościoły, zameczki i muzea porozrzucane po okolicy.

Kwatery w Białce Tatrzańskiej – jak ekspresowo wyszukać wygodny apartament?

Nasze góry są niesłychanie lubiane przez turystów, z tej przyczyny warto znaleźć zakwaterowanie nawet parę miesięcy wcześniej. Dobry apartament w Białce Tatrzańskiej zarezerwujesz za pośrednictwem m.in. strony TatryTop.pl, która w swoim katalogu zebrała setki najlepszych zakwaterowań w Tatrach. Odpowiednio do swoich preferencji oraz zawartości portfela, klient może zarezerwować tutaj nocleg w domku, pokoju albo luksusowym apartamencie. System filtracji rezultatów wyszukiwania pomaga ekspresowo wyszukać miejsce z dostępem do miejsca parkingowego lub sauny oraz pokaże, w których ośrodkach akceptowani są turyści z domowymi pupilami.

Nasza lokalizacja:
Noclegi i apartamenty w Zakopanem
Biuro TatryTOP
ul. Nędzy Kubińca 11/lok 19
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 18 206-35-05
E-mail: [email protected]