Myślisz o studiowaniu architektury? Zapisz się na kurs rysunku architektonicznego

22 lutego 2023

Jeżeli ciekawi Cię dobra oferta kursu rysunku architektonicznego, wejdź na https://domin-krakow.pl/kurs-rysunku-architektura/.

Architektura od wielu lat jest jednym z najbardziej prestiżowych kierunków na polskich uczelniach. Na jego ogromne uznanie wpływa sporo elementów – głównie fakt, iż są to nadzwyczaj interesujące studia oraz szansa na i angażującej pracy po ich ukończeniu. Żeby dostać się na architekturę trzeba jednakże nie tylko wykazać się znajomością najistotniejszych reguł rządzących tą dyscypliną, ale także umiejętnością rysowania. Jeśli jej nie posiadamy, przed egzaminami warto zgłosić się na kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – czego nas nauczy?

Osoby, które zapisują się na kurs rysunku architektonicznego mogą liczyć na kompleksowe przygotowanie do egzaminu na studia. Oferta jest skierowana do osób dysponujących przynajmniej podstawowe zdolności rysowania. Długość zajęć 4 godziny zegarowe. W tym czasie prowadzący przekazuje kursantom niezbędne wiadomości dotyczące perspektywy i kompozycji, jak również specjalistycznych zagadnień, jak przykładowo wizualizacja terenów zielonych. W toku szkolenia przyszli studenci architektury pracują nad jednym rysunkiem, a nauczyciel wspomaga ich w stworzeniu pracy, która uzyska pozytywną ocenę komisji na uczelni.

Kurs architektury – nie tylko zajęcia praktyczne

Kurs rysunku architektonicznego obejmuje nie tylko rysunek, ale też porady specjalistów pozwalające przygotować się lepiej do egzaminów – między innymi na temat tego, jak sporządzić najlepsze portfolio na każdą z uczelni (na przykład te w Krakowie, Gdańsku, Łodzi, Poznaniu lub za granicą). Uczestnicy kursu mogą przejść próbny egzamin, w trakcie którego zobaczą, czego mogą oczekiwać w najbliższej przyszłości. Szkoły rysunku prowadzą także dla swoich słuchaczy lekcje historii sztuki – te wiadomości okaże się niezbędna na egzaminie i w toku studiów.

Nasza lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]