Kurs rysunku – zdobądź nowe umiejętności

8 listopada 2021

Szukasz dobrej oferty kursu rysunku dla dzieci Kraków? Nie wahaj się! Kliknij tu.

Kochasz rysować i chciałbyś opanować nowe umiejętności? A może myślisz o studiach i Twoim marzeniem jest dostać się egzamin na Wydział Sztuki na ASP? Zapisz się na wszechstronny kurs rysunku, który pozwoli Ci doskonalić kreskę, poszerzać horyzonty i zwiększyć Twoje szanse w walce o indeks wybranej uczelni w kraju lub za granicą. Organizowane w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci gwarantują przyjazną atmosferę i najlepsze efekty nauki. Uczniowie mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej codziennie, a także porad online.

Wakacyjny kurs rysunku – dla kogo?

Kurs rysunku dla dorosłych został stworzony dla pasjonatów, którzy chcą dostać się na artystyczne kierunki studiów, takie jak malarstwo czy grafika. Na tego typu kursy zapisują się także osoby zainteresowane architekturą wnętrz, digital designem czy wzornictwem przemysłowym. Doskonałą propozycją na spędzenie urlopu jest wakacyjny kurs rysunku, innymi słowy intensywne warsztaty, które pozwalają na opanowanie nowych umiejętności w kilka tygodni. Oferta szkoły rysunku to także kurs rysunku architektonicznego, digital painting, kurs przygotowujący na ASP oraz rysunek dla młodzieży 13-16. Każdy natrafi warsztaty dopasowane do swoich potrzeb.

Kurs rysunku dla dorosłych i dzieci – czy warto się zapisać?

Myślisz o warsztatach przygotowujących do studiów? A może chcesz zainwestować w umiejętności dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pozwala kształtować kreatywność i zdolności plastyczne u maluchów, co z pewnością zaowocuje za kilka lat. Warsztaty prowadzone są w domowej atmosferze, a doświadczeni pedagodzy nie tylko doradzają, ale także inspirują. Zgłoś się na kurs rysunku już teraz!

Nasza lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]