Interesujesz się animacją? Zapisz się na kurs modelowania 3D!

28 października 2023

Kurs Blender - dowiedz się więcej o ofercie na https://domin-krakow.pl/kurs-3d-blender/.

Świat rysunku cały czas ewoluuje i coraz częściej twórcy odchodzą od tradycyjnych metod na rzecz kreowania swoich prac wyłącznie w formie cyfrowej. Komputery dają twórcom nie tylko wolność wykonywania dzieł 2D, ale także odwzorowania obiektów 3D. Rozpoczęcie nauki modelowania 3D nie wiąże się w tej chwili znacznymi wydatkami – każdy może przecież zainstalować program Blender, który daje szerokie możliwości tworzenia animacji oraz trójwymiarowych obrazów, a który przy tym jest zupełnie darmowy.

Nauka modelowania 3D samemu bywa frustrująca

Korzystania z dowolnej aplikacji można nauczyć się we własnym zakresie, aczkolwiek proces ten trwa wówczas dłużej i często jest niezwykle męczący. Z tego też powodu partycypacja w kursie modelowania 3D przyniesie dużo korzyści głównie tym, którzy dopiero poznają program Blender 3D. Rozpoczynanie pracy z kolejnymi funkcjami oraz narzędziami czy dodawanie różnorodnych tekstur i efektów na modelowany obiekt będzie łatwiejsze, jeśli będzie prowadzone pod okiem znającego program nauczyciela. Instruktor na bieżąco dokonuje korekty projektów wykonywanych przez kursanta pokazując detale, które trzeba poprawić oraz sugerując ku temu stosowne rozwiązania. Jak w wypadku każdego kursu dobrze jest, aby odbywał się on w małych grupach, co da instruktorowi możliwość poświęcenia każdemu uczestnikowi należytej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D umiejętność doceniana w w branży projektowej i gier komputerowych

Tworzenie modeli oraz animacji 3D jest w dzisiejszych czasach umiejętnością poszukiwaną i cenioną głównie w branży filmowej, projektowej i gier komputerowych. Poznanie oprogramowania Blender 3D rozszerza zatem przyszłe perspektywy zawodowe. W trakcie kursu można stworzyć wstępne zaawansowane dzieła, które potem można bez skrępowania dodać do swojego portfolio. Nie znaczy to jednak, iż kursy modelowania 3D kierowane są wyłącznie do osób, które chcą pracować zawodowo np. w branży filmowej i łączą z tym swoją przyszłość zawodową. Wielu uczestników takich kursów to po prostu miłośnicy 3D oraz artyści chcący spróbować nowych form ekspresji czy też rozwijać swoje obecne umiejętności.

Nasza lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]