Górskie wyprawy – trekkingi dla osób początkujących i doświadczonych

22 listopada 2022

Oferta wypraw w góry w dobrej cenie. Przekonaj się co dla Ciebie mamy.

Lubisz sporty ekstremalne oraz kop adrenaliny? Jeżeli jesteś wymagającym turystą ceniącym świetnie opracowane i bezpieczne wycieczki w gronie zawodowych przewodników, sprawdź wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w ciekawym wydaniu

Exploruj.pl organizuje trekkingi, których celem są łańcuchy górskie niemal każdego kontynentu. Oferta adresowana jest do zapaleńców turystyki górskiej, tak firm, jak i klientów indywidualnych, którzy preferują czynne spędzanie urlopu i posiadają umiarkowane doświadczenie w podobnych ekspedycjach. By wziąć udział w wyprawie niezbędna jest wysoka sprawność fizyczna, jak również zadowalający stan zdrowia. Planowane przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na trzy warianty o odmiennym stopniu trudności – wyprawy bardzo wymagające, wymagające i o poziomie umiarkowanym. Ostatni rodzaj to wyprawa dla turystów sprawnych fizycznie, które zdobyły już doświadczenie w wypadach na wierzchołki gór wyższych niż 4000 m n.p.m. Najwyższym poziomem trudności charakteryzują się wyprawy bardzo wymagające, w których uczestniczą jednostki o sporej wytrzymałości i szerokich umiejętnościach.

Z jakiego powodu warto postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry dają intensywne przeżycia. Pozwalają zarazem spełnić marzenia oraz poznać swoje reakcje w niecodziennych warunkach. Firma zatrudnia kompetentnych liderów oraz przewodników, którzy nie tylko poznali na wskroś specyfikę górskiego terenu, ale również chętnie dzielą się swoją wiedzą z partycypantami wyprawy. Potrafią oni również zmniejszyć ewentualne ryzyko w ekstremalnych przypadkach. W ofercie firmy znajdują się wyprawy m.in. na pasmo Riła, w Dolomity i Alpy.

Nasza lokalizacja:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]