Polski dystrybutor precyzyjnych silników elektrycznych DC i sterowników serwo

25 stycznia 2023

Szukasz pełnej oferty dystrybucji serwonapędów? Znakomicie trafiłeś! Skieruj się na ultrarobotics.pl.

Automatyzacja procesów magazynowych i logistycznych oraz coraz powszechniejsze użycie robotyki w różnych dziedzinach przemysłu, narzuca sięgnięcie po najlepsze rozwiązania z zakresu sterowania i układów napędowych. Rodzima spółka Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie proponując między innymi precyzyjne układy napędowe i sterowniki serwomechanizmów od najlepszych globalnych producentów.

Motoreduktory, przekładnie i silniki DC i BLDC od renomowanych producentów

Istniejąca od przeszło dekady na rodzimym rynku spółka Ultra Robotics jest dostawcą silników elektrycznych prądu stałego, przekładni planetarnych i falowych, a także motoreduktorów (bezszczotkowych i szczotkowych) produkowanych z najwyższej klasy materiałów przez renomowanych światowych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znajdują się produkty niemieckiej marki Harmonic Drive, wytwarzającej dokładne niewielkie serwonapędy cechujące się nadzwyczajną żywotnością oraz niezawodnością. Produkowane przez Harmonic Drive napędy oraz przekładnie są stosowane m.in. w produkcji robotów przemysłowych, obrabiarek czy sprzętu medycznego, a dzięki możliwości ich użytkowania w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je też w kosmonautyce, lotnictwie i kriogenice.

Ultra Robotics jest również dystrybutorem produktów izraelskiej marki ELMO Motion Control, znanej z najmniejszych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które wyróżniają się wysoką mocą obliczeniową z obszernymi zasobami pamięci, wysoką przepustowością oraz szeroką obsługą informacji zwrotnych, a ich sprawność utrzymuje się na pułapie 99% także przy najmniejszych wymiarach. Z kolei jej serwonapędy z linii GOLD bardzo dobrze pracują w skrajnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy dużej wilgotności (nawet do 90%), nagłej zmianie temperatury, której amplituda może wahać się od -40 do +70 stopni Celsjusza, jak również przy wystawieniu na silne wstrząsy mechaniczne i drgania.

Polska firma Ultra Robotics oferuje także produkty Bodine Electric Company, Eisele Antriebstechnik GmbH, Sesame Motor Corp i Positec.

Nasza lokalizacja:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]