Aplikacja Flobo umożliwia automatyczną obsługę należności w firmie

18 kwietnia 2022

Więcej szczegółów o Flobo.

Przedsiębiorcy bezustannie szukają rozwiązań, które pomogą im w prosty sposób obniżyć koszty działalności, a w tym samym czasie ograniczyć czas przeznaczany na obsługę niektórych procesów wewnętrznych. Aplikacja Flobo, będąca jedną z niewielu na polskim rynku aplikacji typu Finance Automation, pozwala nie tylko na zautomatyzowanie procesów księgowania przelewów, ale także obsługuje windykację zaległych należności.

Automatyczne księgowanie faktur – jak to działa?

Automatyczne księgowanie przelewów w aplikacji Flobo możliwe jest za sprawą połączenia tego narzędzia z oprogramowaniem finansowo–księgowym i rachunkiem bankowym przedsiębiorstwa. Flobo czerpie informacje o wystawionych fakturach, a potem monitoruje czy pojawiły się wpłaty od kontrahentów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym firma posiada rachunek, umożliwia aplikacji identyfikację konkretnych płatników, bo każdy z nich ma przydzielony indywidualny numer rachunku bankowego, na który przelewa opłaty. Automatyczna obsługa należności uwalnia przedsiębiorcę z męczącego obowiązku ręcznego księgowania płatności, co pozwala mu skupić się na realizowaniu pozostałych ważnych dla powodzenia firmy zadań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności spełni potrzeby nie tylko największych firm, ale również i tych mniejszych, które w miesiącu wystawiają jedynie 100 faktur. Flobo posiada jeszcze jedną praktyczną funkcję, niezwykle pomocną tym właścicielom firm, którzy nieustannie mają problemy z opieszałymi klientami – to opcja automatycznej windykacji.

W jakich przypadkach przyda się Flobo – robot do automatycznej obsługi należności

Nie jesteś pewien czy aplikacja Flobo to wartościowa usługa dla przedsiębiorstwa, które prowadzisz? Flobo proponuje kilka modeli automatyzacji procesów obsługi należności, z których możesz wybrać tę, która idealnie zaspokoi Twoje wymagania. Ta aplikacja bez problemu księguje należności z tytułu abonamentów, w związku z tym rewelacyjnie zda egzamin w uczelniach prywatnych bądź językowych, innymi słowy tam, gdzie uczniowie wpłacają czesne. Z Flobo skorzystać mogą również hotele, domy wypoczynkowe, a nawet biura podróży – aplikacja obsłuży płatności od klientów, zarówno te jednorazowe, jak i dokonywane w ustalonych transzach. A co z podmiotami oferującymi różnorodne usługi? Jeśli pomiot za realizację usługi wymaga płatności z góry, Flobo będzie nadzorować przelewy do klientów i przekazywać do realizacji wyłącznie opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]