Zakupy, porady, możliwość dopasowania biżuterii – atuty sklepu jubilerskiego

19 stycznia 2020

Z aktualnym asortymentem sklepu jubilerskiego Kraków zapoznasz się na obraczki.net.pl

Wraz z zwiększeniem dostępu internetu oraz rozkwitem rynku, zmodyfikowaliśmy też nasze przyzwyczajenia związane z dokonywaniem zakupów. W dzisiejszych czasach bardzo często wykorzystujemy opcję zamawiania przez internet. I chociaż w sieci można odnaleźć prawie wszystko, nadal wiele produktów opłaca się nabywać w tradycyjnych sklepach. Biżuteria stanowi jedną z nich.

Sklep jubilerski – tu otrzymasz pomoc profesjonalisty

Zakup srebrnego wisiorka, pierścionka bądź broszki łączy się z większym kosztem niż te, do których przywykliśmy podczas zwykłych zakupów. Dlatego, aby mieć pewność, iż biżuteria spełni w pełni nasze oczekiwania, powinniśmy obejrzeć ją w świetle dziennym w sklepie jubilerskim. Jest mnóstwo przesłanek, które uzasadniają to rozwiązanie. W czasie wizyty w sklepie jubilerskim, w szczególności jeśli planujemy kupić obrączki albo pierścionek, mamy możliwość nałożyć biżuterię oraz sprawdzić jak w rzeczywistości będzie ona wyglądać na naszej dłoni. Jeśli natomiast zauważymy design pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale okaże się on za luźny lub za ciasny, złotnik na naszą prośbę dostosuje go do stosownego rozmiaru lub sporządzi nowy. Kolejną zaletą kupowania wprost w sklepie jubilerskim jest możliwość skorzystania z fachowej pomocy jubilera. Pomoże on nam dobrać właściwy kruszec, pokaże popularne trendy we wzornictwie, podpowie które kamienie szlachetne będą pasować do naszej karnacji, a klientom kupującym biżuterię na prezent doradzi, co najczęściej daje się z okazji ślubu, komunii czy imienin.

Sklep jubilerski – naprawa popsutej biżuterii i tworzenie wzorów ze szkicu

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje wyroby, ale także pełnią pomocnicze usługi. Renowacja popsutej biżuterii jest najważniejszą z nich. Jeżeli rozerwał się nam wisiorek lub odpadł kryształek z kolczyka, jubiler szybko i perfekcyjnie naprawi go w swoim zakładzie. Poprawi też obwód bransoletki, kiedy otrzymamy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto miał mniejszy rozmiar palca. Na naszą prośbę jubiler wygraweruje też na wisiorku czy pierścionku podziękowania, datę, gratulacje albo inną istotną dla nas frazę. Z kolei jeśli pragniemy sprezentować komuś wyjątkowy podarunek, ewentualnie mamy swój pomysł na pierścionek lub wisiorek, możemy zlecić jubilerowi stworzenie biżuterii według naszego szkicu. A jeżeli w domu trzymamy zniszczoną bądź zbędną biżuterię, z którą nie mamy co zrobić, przynieśmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym prowadzony jest skup metali szlachetnych.

Nasza lokalizacja:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]