Wisiorki ze srebra

27 września 2018

Zamów wisiorki na www.bizutik.pl/wisiorki

Wisiorki – diabeł tkwi w szczególe

Noszenie unikalnej biżuterii docenia chyba każda kobieta. Niezależnie jaka to okazja przyjemnie jest mieć ozdobę zwracająca uwagę. Najlepiej oczywiście by było to coś czego jeszcze nikomu nie pokazywaliśmy. Niestety tylko nieliczne z przedstawicielek płci pięknej mogą pozwolić sobie na komfort posiadania takiej ilości biżuterii. Z pomocą przychodzą wisiorki. Wisiorki to niedrogi sposób by zawsze móc założyć coś innego.

Łańcuszek do wisiorka

W zależności od tego na jaką długość łańcuszka się zdecydujesz wisiorek może leżeć przy samej szyi, albo niżej na dekolcie. Wpływa to oczywiście na to, jak biżuteria wygląda w całości.

Równie istotna jest szerokość dobieranego łańcuszka i tworzywo, z którego go zrobiono. Do wyboru mamy łańcuszek ze srebra, albo złoty, zrobiony z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Niezależnie czy szukasz o klasycznym kształcie (owalu, łzy, kwadratu itp.) czy też wolisz imitujący zwierzęta, przypominający rzeczy użytku codziennego, a nawet z bajkowymi postaciami, z całą pewnością uda Ci się znaleźć coś dla siebie.

Duży wybór istnieje również jeśli rozmawiamy o tworzywie z którego są wykonane wisiorki. Wyboru możemy dokonać spośród wisiorków złotych, ze srebra, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego i z rożnymi kamieniami szlachetnymi.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]