Uniwersalne i ponadczasowe – srebrne kolczyki

23 czerwca 2018

Jeśli chcesz zamówić kolczyki, powinieneś odwiedzić tę stronę

Srebro to najpopularniejszy wśród wytwórców biżuterii surowiec. Nie może to rzecz jasna zaskakiwać, gdyż naprawdę ma sporo zalet. Jego ceny są dużo niższe niż złota, a jest kruszcem szlachetnym, więc nie koroduje i latami zachowuje swoje zalety. Srebrne kolczyki są również często wykorzystywane z uwagi na komfort ich używania – bardzo ograniczają bowiem ryzyko pojawienia się infekcji. Jako iż są bardzo interesującą opcją dla szukających niestarzejącej się i solidnej biżuterii, warto napisać parę słów o tym, gdzie je nabyć i jak dbać o srebrne kolczyki.

Srebrne kolczyki – gdzie kupować?

Wyobraźnia designerów srebrnych kolczyków jest nieograniczona. Wśród nich każdy znajdzie propozycje dla siebie – zarówno fani tradycyjnych rozwiązań, jak i panie, które wolą raczej oryginalne projekty. Przed wyborem danych kolczyków warto zatem zorientować się, co oferują nam różne sklepy. Najlepszym rozwiązaniem na pewno okaże się zakup online – zwłaszcza, kiedy chcemy wybrać oryginalne projekty srebrnych kolczyków.

Srebrne kolczyki – jak się o nie zatroszczyć?

Mimo wielu plusów, srebro ma także wady. Najistotniejszy jest fakt, że srebrne kolczyki po jakimś czasie czernieją. Łatwo do tego nie dopuścić często czyszcząc je specjalnymi środkami i przechowując w zamkniętych pudełkach. Pod żadnym pozorem nie stosujmy jednak do ich pielęgnacji zwykłych płynów, bo potrafią uszkodzić delikatny metal.