Srebrna biżuteria – stylowa i bezpieczna

21 listopada 2018

Potrzebujesz srebrnej biżuterii? Powinieneś odwiedzić ten adres

Jest z nami od tysiącleci i mimo pojawienia się różnych innowacyjnych wzorów, w istocie mało się zmieniła. Biżuteria wciąż odgrywa identyczną rolę – jest pewnego typu dekoracją człowieka i umożliwia oddanie własnego charakteru. Nic zatem zaskakującego, iż biżuterię równie często zakładają kobiety i mężczyźni, dzieci oraz ich rodzice, ludzie z rozmaitych klas społecznych. Niezależnie od tego, które projekty cenimy, prawie za każdym razem biżuteria jest wykonywana z podobnych surowców – zazwyczaj ze srebra. Dlaczego jednak srebrna biżuteria jest tak chętnie kupowana? Jak dbać o srebrne przedmioty, żeby wytrzymały co najmniej kilka dekad?

Czemu powinieneś wybrać srebrną biżuterię?

Największym plusem srebrnej biżuterii okazuje się z całą pewnością fakt, iż jej stosowanie daje szansę uniknąć wielu schorzeń. Srebro jest antyseptyczne, zatem noszenie srebrnej biżuterii jest rekomendowane klientom, którzy w ostatnim czasie przekłuły ciało. Nie wolno zapomnieć również o jego atrakcyjności, która łączy się ze stosunkowo niewielkimi cenami.

Długie życie srebrnej biżuterii

Srebro posłuży sporo czasu, jednak należy prawidłowo je pielęgnować. Co najważniejsze – nie nośmy srebrnej biżuterii, kiedy wykonujemy jakieś prace – nietrudno ją zarysować lub uszkodzić w kontakcie z detergentami. Srebrna biżuteria powinna też być czyszczona w wodzie z denaturatem czy amoniakiem. Trzeba trzymać ją w pudełku z miękką wyściółką – nie dopuścimy wówczas do jej zarysowania.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]