Najpopularniejsze srebrne kolczyki

23 czerwca 2018

Srebrne kolczyki to zdecydowanie jedne z najchętniej kupowanych przez panie akcesoriów. Są idealne na każdą okoliczność – bardzo wzniosłą i mniej oficjalną. Przekonajmy się co sprawia, że są tak często wybierane i w jakich sklepach możemy je dostać.

Srebrne kolczyki – jakie nabyć

Srebrne kolczyki występują w rozmaitych formach. Najbardziej na czasie są subtelne sztyfty, które pasują na różne wydarzenia, są dyskretne, ale jakże eleganckie. Równie popularne są wiszące dodatki, które pięknie podkreślają sylwetkę. Mogą być ozdobione szlachetnymi kamieniami albo całkowicie klasyczne. Akcesoria wykonane ze srebra nie podrażniają skóry, co przeważnie ma miejsce w przypadku błyskotek z tworzyw sztucznych. Najbardziej gustowne kolczyki uzyskano techniką matowienia, więc wybierając je zwróćmy uwagę na cechy probiercze oraz technikę ich wykończenia.

Srebrne kolczyki – jak dbać żeby były zawsze jak nowe

Żeby srebrne kolczyki stale wyglądały jak nowe, musimy skrupulatnie je pielęgnować i systematycznie eliminować śniedź. Należy wycierać je codziennie delikatną ściereczką zrobioną z miłego w dotyku materiału, stosować specjalistyczne balsamy pielęgnujące, a nieużywane kolczyki przechowywać w szczelnych pudełkach. Nie stosujmy natomiast starych sposobów polerowania, typu szczoteczka do zębów czy sól. Tego typu preparaty niezwykle rysują elastyczną strukturę srebra.

Gdzie nabyć srebrne kolczyki?

Szeroki wybór biżuterii jest niewątpliwie w sklepach internetowych, które oferują błyskawiczny dowóz do domu i rozmaite wyprzedaże. Poza tym zakupy internetowe to nieprawdopodobny komfort, który z całą pewnością docenią w szczególności zapracowane kobiety.