Na romantyczne spotkania i na co dzień – kolczyki serduszka

19 kwietnia 2021

Wszystko o kolczyki srebrne serduszka.

Kolczyki serduszka są jednym z najchętniej wybieranych rodzajów biżuterii damskiej oraz dziecięcej – można je założyć na każdą okazję, doskonale podkreślają urodę, są też perfekcyjnym pomysłem na prezent. Jakie rodzaje kolczyków występują w sprzedaży? Z czego zwykle są wykonane kolczyki serca?

Kolczyki serca – dla dorosłych oraz dzieci

W jubilerstwie nierzadko wykorzystuje się wzoru serca. Jest on inspiracją do wytwarzania kolczyków zarówno dla dziewczynek, jak i dla pań. Kolczyki serca bywają eterycznym dodatkiem do szeregu stylizacji. Występują zarówno w postaci kolczyków wiszących, jak i sztyftów. Ten drugi rodzaj kolczyków jest na ogół wybierany na zwykłe okazje – nosimy je na co dzień lub do pracy. Kolczyki ze sztyftami nie górują nad stylizacją, ale dyskretnie podkreślają naturalne piękno właścicielki. Natomiast długie kolczyki serca mogą być wykorzystywane do pozornego wyszczuplenia oblicza i wydłużenia szyi. Tego rodzaju kolczyki zakłada się na spotkania z ukochanym, wizyty w operze czy studniówki i doskonale łączą się one z wieczorowymi kreacjami. Kolczyki serduszka dla najmłodszych sprawdzą się natomiast zarówno podczas Pierwszej Komunii, jak i w szkole.

Kolczyki serduszka – idealny upominek dla ukochanej kobiety

W sprzedaży obecne są kolczyki serca wykonane ze srebra oraz złota. Popularne są też modele pozłacane – niedrogie, a zarazem prezentują się nadzwyczaj efektownie. Zarówno kolczyki wiszące, jak i sztyfty mogą być przystrojone kamieniami szlachetnymi, przykładowo cyrkoniami, które podkreślą urodę właścicielki. U jubilerów nabędziemy kolczyki serca w kolorze szafirowym bądź lazurowym, jak również modele pokryte emalią. Biżuterię ze wzorem serca można podarować w prezencie członkowi rodziny, między innymi na Dzień Matki, rocznicę ślubu tudzież w wielu innych sytuacjach. Wręczone kochanej kobiecie – partnerce, narzeczonej czy też matce, kolczyki serca będą stale przypominać o łączącej was więzi, szacunku i miłości.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]