Kolczyki z cyrkoniami – idealny prezent

22 listopada 2018

Kolczyki z cyrkoniami kupisz na https://www.cyrkonie.com.pl/kolczyki/

Wspaniałym podarunkiem dla wytwornej kobiety są kolczyki z cyrkoniami. Te wyjątkowe wyroby doskonale współgrają z kolczykami stworzonymi ze srebra. Przyjrzyjmy się więc, jak dobierać biżuterię z cyrkoniami.

Nie masz pomysłu na prezent – kup kolczyki z cyrkoniami

Cyrkonie to syntetyczne imitacje naturalnych klejnotów, wykazujące wspaniałe właściwości optyczne. Mienią się w słońcu szlachetnym lśnieniem, są fachowo polerowane oraz bezbarwne. Ich kształt znakomicie naśladuje szlachetne brylanty, używane są więc jako detal biżuteryjny. Istnieją również wielobarwne odmiany cyrkonii – dzięki dodaniu stosownych komponentów można stworzyć poniższe zabarwienia: niebieski, pomarańczowy, seledynowy, brunatny. Najbardziej popularne są kolczyki z cyrkoniami, idealne na prezent – jako podarunek z okazji urodzin lub świąt Bożego Narodzenia.

Wytrzymałe i piękne kolczyki z cyrkoniami

W jubilerstwie powszechnie stosuje się cyrkonie, zwłaszcza w połączeniu ze srebrem. Te piękne kamienie są twarde i wytrzymałe na czynniki zewnętrzne, co sprawia, że świetnie pasują do srebrnych pierścionków, bransoletek, jak również łańcuszków. W jakich sklepach kupimy ozdoby z cyrkoniami? Ogromny asortyment mają sklepy on-line, gdzie możemy zamówić niezwykłej urody kolczyki z cyrkoniami i obrączki w różnych odmianach i niskich cenach. Bez wychodzenia z domu mamy upragnioną i modną biżuterię. Polki często wybierają proste kolczyki, chociaż popularne są też te obficie upstrzone cyrkoniami.