Kolczyki na biglach – zakupowe ABC

29 października 2019

Na www.bizutik.pl/kolczyki/bigle znajdziesz więcej informacji o kolczyki bigle

Kolczyki to nie tylko szlachetne minerały i metale. Istotne są wszak zarówno ich projekty, ale też względy funkcjonalne – kolczyki, jakich nie używa się wygodnie z pewnością nieczęsto będą wyciągane z opakowania. Dlatego wybierając kolczyki powinniśmy sprawdzić, jaki rodzaj zapięcia posiadają. Różnorodność zapięć jest rzecz jasna wielka – angielskie, sztyfty oraz bigle. Który typ będzie najlepszym rozwiązaniem? Dobrze między innymi kupić kolczyki na biglach – są wszak komfortowe oraz doskonale się prezentują.

Kolczyki na biglach – jak dopasować?

Kolczyki na biglach rekomendowane są zwłaszcza dla pań o stosunkowo kwadratowej twarzy – są wysokie, zatem nadają twarzy wyrazistości. Świetnie będą się też prezentowały na owalnej twarzy – zwłaszcza, kiedy postawimy na kolczyki z biglami z długim korpusem. Warto przy tym nadmienić, że panie o trochę odmiennej twarzy także mogą postawić na kolczyki na biglach – muszą jedynie dobrać właściwy model.

Kolczyki na biglach – minerały

Kolczyki na biglach produkowane są z najróżniejszych minerałów – to zależy od kosztów ich pozyskania oraz wyobraźni jubilera. Szczególną popularnością cechują się niewątpliwie kolczyki na biglach z topazami, kryształami i minerałami syntetycznymi – między innymi z chalcedonem. Które z nich najlepiej kupić? To rzecz indywidualnych upodobań – niekiedy korzystniej wypadną kolczyki z turkusem, kiedy indziej lepiej sprawdzi się minerał sztuczny, więc kupno kolczyków powinniśmy przeanalizować samodzielnie.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]