Bransoletki z koralikami

1 listopada 2020

Szukasz bransoletek z koralikami? Wejdź na www.bizutik.pl/bransoletki-z-koralikami.

Bransoletki z koralikami są tym rodzajem ozdób, które pasują na wszystkie wyjścia. Możemy samodzielnie je przygotować w zaciszu domowym lub kupić w sklepie. Jednak pierwsze rozwiązanie sprawi, że nasze bransoletki staną się oryginalne.

Tworzenie bransoletki z koralikami

Najczęstszym sposobem tworzenia bransoletki z koralikami jest metoda szydełkowa. Za pomocą igły, nici, szydełka i zestawu koralików tworzymy wyjątkową biżuterię. To łatwa technika, dzięki której wykonamy bransoletki o okrągłym fasonie.Ponadto, w Sieci mamy możliwość skorzystania z wielu stron, na których możemy zobaczyć tutoriale pokazujące, jak własnoręcznie robić bransoletki z koralikami.

Bransoletki z koralikami – technika Peyote

Po metodę Peyote sięgamy, gdy chcemy stworzyć płaską, falowaną biżuterię. Przy wykonaniu tego rodzaju bransoletki potrzebujemy: koralików, nitki lub żyłki i igły. Musimy się uzbroić w cierpliwość, gdyż ten sposób należy do bardziej czasochłonnych od wyżej wymienionej metody szydełkowej.

Jakie są wzory bransoletek z koralikami?

Dostępna jest bardzo duża liczba schematów bransoletek z koralikami: począwszy od jednokolorowych, przez modele ze zwierzętami, skończywszy na wzorach zawierających przejścia kolorystyczne.
Obecnie powszechne są wirtualne wzory bransoletek. Wykorzystując je, tworzenie biżuterii jest znacznie szybsze i prostsze.Jeśli jednak nie jesteśmy uzdolnieni artystycznie albo nie mamy czasu, możemy znaleźć bardzo ładne bransoletki w sklepach internetowych i stacjonarnych z dodatkami.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]